اردوی راهیان نور فرصت مناسب آشنایی با حقایق جبهه و جنگ است

قزوین - خبرگزاری مهر: مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران کشور گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای آشنایی نسل جدید با حقایق و ناگفته های جنگ است.

به گزارش خبرنگار مهر، به منظور تبیین اهداف اردوهای راهیان نور همایشی باعنوان برمودای خشکی ظهر سه شنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برگزارشد.

در این همایش حسین صفار هرندی در خصوص ارزشهای معنوی این اردوها گفت: زیارت اماکن مقدس به ویژه اماکنی که در آن صحنه هایی از رشادتها و فداکاریهای رزمندگان اسلام خلق شده است عاملی برای درک عمیق حقیقت و واقعیتهای دفاع مقدس است.

صفارهرندی افزود: اردوهای راهیان نور فرصت ویژه ای است برای جوانان و دانشجویان تا در جریان حقایق جنگ قرار بگیرند و در صحنه های شاخص حاضر شوند و آن ایام را درک کنند.

وی مکتب و رهبری را دو اصل بارز نظام اسلامی دانست و اظهارداشت: با دقت بیشتر در راستای حفظ این دو اصل بزرگ باید کوشا باشیم و در برابر توطئه هایی که این دو اصل را نشانه گرفته است بیشتر حواسمان را جمع کنیم.

مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه سوء استفادهء دشمنان از اعتقادات دینی مردم ایران را تهدیدی بزرگ دانست و گفت: اگر هوشیار نباشیم و تسلیم تبلیغات منفی دشمنان شویم ضربه سختی بر اصول دینی و ارزشهای دینی ما وارد خواهد شد.

در پایان این همایش از چند تن از راویان جبهه و جنگ رزمندگان دوران دفاع مقدس تجلیل شد.

/ 0 نظر / 18 بازدید