ترجمه کتاب های نشر شاهد به زبان های انگلیسی و اردو

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدعلی فقیه اظهار داشت: با توجه به اهتمام مقام معظم رهبری (دام ظله) مبنی بر نهضت ترجمه و به منظور صدور ارزش های انقلاب اسلامی، انتشارات شاهد اقدام به ترجمه برخی از آثار خود به زبان های مختلف نموده است.

کتاب های ترجمه شده تا قبل از این تعداد 30 جلد بوده اند که به زبان های انگلیسی، اردو و ترکی استانبولی ترجمه شده اند و اکنون 8 عنوان کتاب دیگر با استفاده از ظرفیت سازمان تبلیغات اسلامی کشمیر هند به زبان های اردو و انگلیسی ترجمه و چاپ شده اند.

کتب ترجمه شده به زبان اردو عبارت اند از: کوه عزم (زندگینامه شهید بزرگوار آیت الله حسن مدرس) ، انتهائی مطلوب (زندگینامه شهید بزرگوارعماد مغنیه) ، صبح امید (زندگینامه شهید بزرگوار عارف حسین حسینی) ، و موج دریا (زندگینامه شهید بزرگوار علی صیاد شیرازی).

همچنین کتب ترجمه شده به زبان انگلیسی عبارت اند از: اسلام در عمل (زندگینامه شهید بزرگوار محمدعلی رجائی) ، یک مرد ، یک ملت (زندگینامه شهید بزرگوار محمدحسین بهشتی) ، فراتر از تصور (زندگینامه شهید بزرگوار عباس بابائی) و مردی با اراده آهنین (زندگینامه شهید بزرگوار مصطفی چمران).

لازم به ذکر است کتب مذکور به علت چاپ و تکثیر در خارج از کشور، در داخل کشور قابل دسترسی نمی باشند.

/ 0 نظر / 28 بازدید